1. Hey Guest, looking for Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown content? Rest assured that the game is identical to Virtua Fighter 5: Final Showdown so all current resources on here such as Command Lists with frame data, Combo Lists and the Wiki still apply. However, you can expect some VF5US specific changes to come soon!
    Dismiss Notice

My tez mozemy???????

Discussion in 'Local Scene' started by 40i4, Jun 12, 2002.

  1. 40i4

    40i4 Well-Known Member

    PSN:
    mrxliiv
    XBL:
    xliiv360
    Chcemy zagraæ z wami na VF4(tutaj bêdziemy sie uczyæ, bo nie mamy na czym siê szkoliæ)/VF3tb(spodziewamy siê wyrównanej walki). Tylko powiedzcie gdzie. Bo jak Wroc³aw to przyda³oby siê d³u¿ej posiedzieæ ni¿ jedn¹ noc(z kas¹ nie jesteœmy za pan brat. 50z³ nie le¿y na ulicy, przynajmniej w Olkuszu;). Mo¿ecie sie odkryæ, chcemy wiedzieæ na czym gracie.
     
  2. GLC

    GLC Well-Known Member

    Jezu, darujcie sobie te polskie znaki... anyway... jesli Wroclaw, to moze byc i u mnie w domu, ale na najblizsze spotkanie wszystkie miejsca zajete /versus/images/icons/smile.gif Jest juz chetnych 6 osob, +3 na dokladke, juz sie bedzie ciezko zmiescic...
     
  3. 40i4

    40i4 Well-Known Member

    PSN:
    mrxliiv
    XBL:
    xliiv360
    musimy ustalic termin.pasowalo by jeszcze w te wakacje, nie?
     
  4. GLC

    GLC Well-Known Member

    No, wakacje sa dlugie, to pewnie by pasowalo...
     
  5. Kali

    Kali Well-Known Member

    Aha - Tim16... Zeby nie robic burdelu na forum:

    1) nie uzywajcie polskich znakow
    2) rozpoczynajac nowy temat na International dajcie zawsze na poczatku "[PL]"
     
  6. GLC

    GLC Well-Known Member

    50 zl to ZA MALO... gdzie chcecie nocowac? U mnie sie nie da, za duzo ludzi - poza tym trzeba cos jeszcze jesc! I pic! /versus/images/icons/wink.gif
     
  7. 40i4

    40i4 Well-Known Member

    PSN:
    mrxliiv
    XBL:
    xliiv360
    To gdzie my mam nocowac:)?
    ile tych osob bedzie?
    50zl to na sam przejazd:)
     
  8. GLC

    GLC Well-Known Member

    Schronisk jest we Wroclawiu od cholery, z tanimi noclegami - w razie czego cos sie znajdzie.
     

Share This Page

  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice