1. Hey Guest, looking for Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown content? Rest assured that the game is identical to Virtua Fighter 5: Final Showdown so all current resources on here such as Command Lists with frame data, Combo Lists and the Wiki still apply. However, you can expect some VF5US specific changes to come soon!
    Dismiss Notice

New Greek VF4 Site

Discussion in 'Local Scene' started by zaelock__gr, Aug 25, 2002.

  1. ShiDai_gr

    ShiDai_gr Active Member

    kalos ton ti ginete re file
    mpenis live
     
  2. Tsobanian

    Tsobanian Well-Known Member

    Xbox live?
    Den exw Xbox360, oyte PS3... Kapoia stigmi tha agorasw PS3 (isws to fthinopwro, isws to 2009, perimenw gia kapoio price-cut sto gamimeno to PAL PS3).
    To VF5 PS3 den exei online kai oute prokeitai na exei, opote isws na ta poume sto VF5R (elpizw na bgei gia PS3 kai na exei online)...
     
  3. erdraug

    erdraug Well-Known Member Content Mgr Vanessa

    XBL:
    erdraug
    kai na bgei gia consoles, 8a perimeneis toulaxiston 2 xronia gia VF5:R pantos, na to 3ereis

    sto meta3u min 3exnas pos to 360 exei version c

    kai an meta apo 2 xronia bgei to version R monaxa gia to ps3, e to poulas se kapoion pou 8a 8elei na pai3ei halo 14 /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
     
  4. ShiDai_gr

    ShiDai_gr Active Member

    file alex pou xa8ikes re?
    kati diabasa sto gd grapsta poio analitika re file.
    kanonise na paixoume kana vs re......
     
  5. Tsobanian

    Tsobanian Well-Known Member


    An bgei to VF5R gia consoles, ayto tha symbei to 2009. Perimenw E3 kai Tokyo Game Show gia sxetikes anakoinwseis apo Sega-AM2.
    Xbox360 den agorazw me kamoia panagia!!!!!
    Monaxa PS3 tha agorasw, eimai pistos stis konsoles PlayStation mexri to telos!...
     
  6. ShiDai_gr

    ShiDai_gr Active Member

    opou malon einai konta.....
    plaka kano.pantos opou kai na bgei prepi na einai online
     
  7. Tsobanian

    Tsobanian Well-Known Member


    Ontws, ean den poulisei to PS3 kala kai fetos me tosa hot games kai me tin niki tou Blu-Ray, mporei siga-siga na paei gia kideia opws to Dreamcast. Alla egw pistos mexri to telos kai stis xares kai stis lypes!....

    Elpizw to VF5R na bgei gia PS360 kai oposdipote online. Pantws na simeiwthei pws to VF5, eite sto PS3 eite sto 360, ekane skato-pwliseis (me tin ekdosi gia PS3 na exei poulisei perissotero), opote yfistatai kai h amfibolia gia to ean to VF5R tha kataliksei se consoles...
     
  8. ShiDai_gr

    ShiDai_gr Active Member

    to skato polisis einai sxetiko panta giati genika ta paixnidia xilou den poulane poia, an doume to zitima oti to vf einai kai gia ligous apo mono tou.
     
  9. Tsobanian

    Tsobanian Well-Known Member


    Pantws to VF4 se PS2 exei poulisei perissotero apo oti VF5PS3+VF5Xbox360
     
  10. ShiDai_gr

    ShiDai_gr Active Member

    auto leo re kai para pano oti ta paixnidia xilou den poulane ta teleutea xronia. poso malon to vf. pantos to vf4 idika poulise kai oxi to evo giati eixame oloi mas na doume pola xronia vf sto spiti mas apo to 3 alla kai ta paidia pou eixan ps2 den eixan paixei pote kai to dokimasan meta to paratisan.
     
  11. Tsobanian

    Tsobanian Well-Known Member

    Poia einai ta "paixnidia xilou"??

    Ontws, to VF4 poulise pio poly apo o,ti to VF4 Evo sto PS2.
     
  12. ShiDai_gr

    ShiDai_gr Active Member

    lol fighting games.
    ante re pare kana xbox na paizeis oli mera vf.
     
  13. Tsobanian

    Tsobanian Well-Known Member


    Oxi, exw poli symantikotera pramata na kanw apo to na paizw VF oli mera.
    Episis oi konsoles Xbox einai emetikes gia mena proswpika..... Pote ma pote Xbox....

    Pros to paron katebase to trailer tou VF5R
    http://www.virtuafighter.jp/image/dl_image/vf5r_aou.zip
     
  14. ShiDai_gr

    ShiDai_gr Active Member

    kala den paizw kai egw oli mera. alla xero oti opote kai na goustaro brisko antipalo.
     
  15. Tsobanian

    Tsobanian Well-Known Member

    Kai egw to idio.
    Opote thelw briskw "antipalo".... Bgainw eksw kai kanw proseggiseis se gynaikes. Aytes einai o "antipalos" mou, h sygxrwni gynaika tou simera.....
     
  16. vfcypriot

    vfcypriot Well-Known Member

    tsobanian file m.....ti nea adelfe m? file exw ekplagei me to vf5R....milame file prepei na einai theiko......pote tha xeroume gia konsoles?les na min vgei?tha stenoxwrithw.........as elpisoume pos tha vgi.......esi pos to vlepis?
     
  17. Tsobanian

    Tsobanian Well-Known Member

    Ti ginetai adelfe? Paei kairos....
    Ean to VF5R tha bgei gia consoles agnwsto pros to paron.... Perimene sxetika nea apo E3 (ksekina 14 Iouliou) alliws sto Tokyo Game Show....

    To VF5R ta spaei!! O Jean Kujou poly wraios
    http://jp.youtube.com/watch?v=cp8Qco8lL_c
     
  18. ShiDai_gr

    ShiDai_gr Active Member

    re filara se psaxno gia na paixoume pou xa8ikes olo me ton aderfo sou milaw. lol
    paidia ti na pw gia to R einai telio egw pragmatika sigkini8ika ti mousikares exoun balei. exw xetrela8ei me ton taka kai nomizw oti epitelous enas pragmatikos karateka se 3d einai o kujou.
     
  19. Tsobanian

    Tsobanian Well-Known Member

    Na proseuxesai na kykloforisei h Sega-AM2 kana kwlo OST gia VF5&VF5R, opws ekane h Namco me to diplo-CD "Tekken 5 & DR" OST.
     
  20. vfcypriot

    vfcypriot Well-Known Member

    paidia.....to vf5r pragmatika mu fainetai kainourgio.......to animation ine telio.......poli entipwsiakes nees kiniseis......o taka kalos........o jean teleios......poli wraios.......as elpisoume gia consoles......egw paidia pisteuw pos tha kikloforisei......san vf4evo ena prama......thelw perissotera videos......pragmatika exw entipwsiastei para poli........ anipomonw na dw videos me lau........ime poli periergos na dw lau kai goh.
     

Share This Page

  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice