1. Hey Guest, looking for Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown content? Rest assured that the game is identical to Virtua Fighter 5: Final Showdown so all current resources on here such as Command Lists with frame data, Combo Lists and the Wiki still apply. However, you can expect some VF5US specific changes to come soon!
    Dismiss Notice

[PL] Gracze z Polski

Discussion in 'Local Scene' started by GLC, Mar 28, 2002.

  1. GLC

    GLC Well-Known Member

    Poniewaz mi sie nudzi, chetnie pogralbym z kims z Polski... obojetnie czy to bedzie VF1, 2, 3 czy 4. Jak ktos uwaza, ze jest dobry, to czekam na propozycje /versus/images/icons/wink.gif

    Edit: Mile widziany (ale niekonieczny) bylby arcade stick, na tych gownianych padach przeciez nie da sie grac...
     
  2. Kali

    Kali Well-Known Member

    Heh - witam:). Od premiery czworki nie chce nawet spojrzec na poprzednie czesci; arcade sticka nie mam, ale nie mam zadnych problemow grajac na padzie (DS2 dla PS2... Bo ten od DC to tragedia, jezeli chodzi o mordobicia). Skad jestes?
     
  3. GLC

    GLC Well-Known Member

    Wroclaw... ale w razie czego moge gdzie pojechac (skoro jedzilem do Holandii, to moge sie przejechac i po Polsce /versus/images/icons/wink.gif )
     
  4. Kali

    Kali Well-Known Member

    Sorry, ze sie nie odzywalem, ale ostatnio dlugo mnie nie bylo w chacie (praca, dziewczyna w Poznaniu). Wroclaw Acid City powiadasz??? NO TO LEPIEJ BYC NIE MOGLO! Wystarczy sie tylko dogadac co do terminu i miejsca spotkania:))). Przy okazji - kim grasz?:). Greetz
     
  5. GLC

    GLC Well-Known Member

    Gram wszystkimi, troche gorzej z Van i Lei'em - brak czasu na cwiczenie, poza tym nie mam juz PS2'ki, musialbys skrecic konsole ze soba /versus/images/icons/wink.gif

    Edit: zapomnialem zapytac skad TY jestes...
     
  6. Kali

    Kali Well-Known Member

    Ja? Z Wroclawia:). Od kilku jednak lat mieszkam dokladnie w Trzebnicy (20 km od Wrocka - po drodze do Poznania), lecz studiuje (dziennie) na Politechnice, wiec teoretycznie jestem codzien we Wrocku. Co do PS2 - zaden problem, moglbym zabrac ze soba.
     
  7. GLC

    GLC Well-Known Member

    Ja? Z Wroclawia:)

    Ehehe... no to perfect. Ja studiuje zaocznie, ale mam troche pracy (w domu), poza tym wlasnie robie prawo jazdy, tak wiec dobry bylby ktorys weekend - szczegolnie, gdybysmy mieli cos wypic lub {wiadomo co} /versus/images/icons/wink.gif
     
  8. Kali

    Kali Well-Known Member

    szczegolnie, gdybysmy mieli cos wypic lub {wiadomo co}

    i Shun VS Shun?;). I'm the drunken mastah now! I'm gonna puch-kick-block" you right now! Just... I get to belive! ... czy jak to lecialo w Parrapie:)))
     
  9. O2LD

    O2LD Member

    no to zagrajmy ! co znaczy wypic lub {wiadomo co}?!
    czy nas polakow jest tylko trzech?
     
  10. GLC

    GLC Well-Known Member

    Juz ci mowilem, przyjedziesz - zagramy. Przestan marudzic :p

    P.S. A co znaczy "wypic lub {wiadomo co}" niech cie nie interesuje /versus/images/icons/wink.gif
     
  11. Kali

    Kali Well-Known Member

    GLC - jak tylko zakoncze prace nad VF (i zobacze, czy przypadkiem nie mam kolejnego zaleglego egzaminu - przez VF JUZ sobie narobilem plecow w szkole), wpadam do ciebie z Veronem i DUZA flacha:). Aha - chcesz sie dowiedziec, co to za niespodzianke, ktora - mam nadzieje - cie ucieszy, przygotowalem dla ciebie?:))) A O2LD niech rusza swe szanowne cztery litery znad morza i niech tez kiedys nas odwiedzi:).
     
  12. Kali

    Kali Well-Known Member

    Aha - panowie: sadze, ze jeszcze w tym roku odbeda sie pierwsze turnieje w VF4 w Polsce - juz ja o to zadbam:). Pomysle tez nad zorganizowaniem jakis gatheringow:)))
     
  13. GLC

    GLC Well-Known Member

    Ehehe... z niespodzianka wal na private message albo na maila, nie tutaj - jeszcze sie okaze, ze to jakies gejowskie propozycje i mi obciachu narobisz /versus/images/icons/wink.gif
     
  14. OrotarioTangram

    OrotarioTangram New Member

    trzech to mo¿e nie.
    ja znam jescze dwóch : Tim16 i Esiu.

    Wiêc jest nas a¿(tylko) sze¶ciu.
    Pozdrawiam.
     
  15. GLC

    GLC Well-Known Member

    Kali...

    Tamtych wszystkich gon, to leszczyki same /versus/images/icons/wink.gif
     
  16. Muttah

    Muttah Member

    Re: Kali...

    No to doliczyc mozna jeszcze mnie ^_^ Tez jestem "do bicia", ale naparzamy z Ickiem kiedy tylko sie da i chetnie sprawdzimy nasze umiejetnosci.
     
  17. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Chodzi o to, ze ci ludzie z Olkusza (sic!) nawet NIE CHCA sie nauczyc grac lepiej - tim16 byl u mnie dwa razy i za kazdym razem byl niszczony. I to nie tylko w VF hehe. Anyway... trzeba sie jakos umowic po egzaminach i urzadzic jakas dluzsza sesje VF4, moze byc u mnie /versus/images/icons/wink.gif
     
  18. Muttah

    Muttah Member

    Re: Kali...

    Mini-gathering? Sweeeet! Moznaby nawet zapodac potem team battle /versus/images/icons/tongue.gif Katowice vs Wroclaw itd. (o ile oczywiscie zostaniemy zaproszeni /versus/images/icons/grin.gif
     
  19. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Zapodac to mozna pare flaszek /versus/images/icons/wink.gif Chociaz team battle tez hyhy
     
  20. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Kali...

    Hehe:))). Wiem, ze Icek bardzo sie nastawia na odwiedziny - jak tylko jakos ta sesja sie ulozy, to zorganizuje sie spotkanie:). No i od razu przywiezie sie ta wodke z redakcji za opis:))). BTW: team battle Katowice VS Wroclaw- swietny pomysl, ale... kto u was doszedlby do pary (Jajo?).
     

Share This Page

  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice