[PL] Gracze z Polski

Discussion in 'Local Scene' started by GLC, Mar 28, 2002.

1. GLC

GLC Well-Known Member

Poniewaz mi sie nudzi, chetnie pogralbym z kims z Polski... obojetnie czy to bedzie VF1, 2, 3 czy 4. Jak ktos uwaza, ze jest dobry, to czekam na propozycje /versus/images/icons/wink.gif

Edit: Mile widziany (ale niekonieczny) bylby arcade stick, na tych gownianych padach przeciez nie da sie grac...

2. Kali

Kali Well-Known Member

Heh - witam:). Od premiery czworki nie chce nawet spojrzec na poprzednie czesci; arcade sticka nie mam, ale nie mam zadnych problemow grajac na padzie (DS2 dla PS2... Bo ten od DC to tragedia, jezeli chodzi o mordobicia). Skad jestes?

3. GLC

GLC Well-Known Member

Wroclaw... ale w razie czego moge gdzie pojechac (skoro jedzilem do Holandii, to moge sie przejechac i po Polsce /versus/images/icons/wink.gif )

4. Kali

Kali Well-Known Member

Sorry, ze sie nie odzywalem, ale ostatnio dlugo mnie nie bylo w chacie (praca, dziewczyna w Poznaniu). Wroclaw Acid City powiadasz??? NO TO LEPIEJ BYC NIE MOGLO! Wystarczy sie tylko dogadac co do terminu i miejsca spotkania:))). Przy okazji - kim grasz?:). Greetz

5. GLC

GLC Well-Known Member

Gram wszystkimi, troche gorzej z Van i Lei'em - brak czasu na cwiczenie, poza tym nie mam juz PS2'ki, musialbys skrecic konsole ze soba /versus/images/icons/wink.gif

Edit: zapomnialem zapytac skad TY jestes...

6. Kali

Kali Well-Known Member

Ja? Z Wroclawia:). Od kilku jednak lat mieszkam dokladnie w Trzebnicy (20 km od Wrocka - po drodze do Poznania), lecz studiuje (dziennie) na Politechnice, wiec teoretycznie jestem codzien we Wrocku. Co do PS2 - zaden problem, moglbym zabrac ze soba.

7. GLC

GLC Well-Known Member

Ja? Z Wroclawia:)

Ehehe... no to perfect. Ja studiuje zaocznie, ale mam troche pracy (w domu), poza tym wlasnie robie prawo jazdy, tak wiec dobry bylby ktorys weekend - szczegolnie, gdybysmy mieli cos wypic lub {wiadomo co} /versus/images/icons/wink.gif

8. Kali

Kali Well-Known Member

szczegolnie, gdybysmy mieli cos wypic lub {wiadomo co}

i Shun VS Shun?;). I'm the drunken mastah now! I'm gonna puch-kick-block" you right now! Just... I get to belive! ... czy jak to lecialo w Parrapie:)))

9. O2LD

O2LD Member

no to zagrajmy ! co znaczy wypic lub {wiadomo co}?!
    czy nas polakow jest tylko trzech?

10. GLC

GLC Well-Known Member

Juz ci mowilem, przyjedziesz - zagramy. Przestan marudzic :p

P.S. A co znaczy "wypic lub {wiadomo co}" niech cie nie interesuje /versus/images/icons/wink.gif

11. Kali

Kali Well-Known Member

GLC - jak tylko zakoncze prace nad VF (i zobacze, czy przypadkiem nie mam kolejnego zaleglego egzaminu - przez VF JUZ sobie narobilem plecow w szkole), wpadam do ciebie z Veronem i DUZA flacha:). Aha - chcesz sie dowiedziec, co to za niespodzianke, ktora - mam nadzieje - cie ucieszy, przygotowalem dla ciebie?:))) A O2LD niech rusza swe szanowne cztery litery znad morza i niech tez kiedys nas odwiedzi:).

12. Kali

Kali Well-Known Member

Aha - panowie: sadze, ze jeszcze w tym roku odbeda sie pierwsze turnieje w VF4 w Polsce - juz ja o to zadbam:). Pomysle tez nad zorganizowaniem jakis gatheringow:)))

13. GLC

GLC Well-Known Member

Ehehe... z niespodzianka wal na private message albo na maila, nie tutaj - jeszcze sie okaze, ze to jakies gejowskie propozycje i mi obciachu narobisz /versus/images/icons/wink.gif

14. OrotarioTangram

OrotarioTangram New Member

trzech to mo¿e nie.
    ja znam jescze dwóch : Tim16 i Esiu.

Wiêc jest nas a¿(tylko) sze¶ciu.
    Pozdrawiam.

15. GLC

GLC Well-Known Member

Kali...

Tamtych wszystkich gon, to leszczyki same /versus/images/icons/wink.gif

16. Muttah

Muttah Member

Re: Kali...

No to doliczyc mozna jeszcze mnie ^_^ Tez jestem "do bicia", ale naparzamy z Ickiem kiedy tylko sie da i chetnie sprawdzimy nasze umiejetnosci.

17. GLC

GLC Well-Known Member

Chodzi o to, ze ci ludzie z Olkusza (sic!) nawet NIE CHCA sie nauczyc grac lepiej - tim16 byl u mnie dwa razy i za kazdym razem byl niszczony. I to nie tylko w VF hehe. Anyway... trzeba sie jakos umowic po egzaminach i urzadzic jakas dluzsza sesje VF4, moze byc u mnie /versus/images/icons/wink.gif

18. Muttah

Muttah Member

Mini-gathering? Sweeeet! Moznaby nawet zapodac potem team battle /versus/images/icons/tongue.gif Katowice vs Wroclaw itd. (o ile oczywiscie zostaniemy zaproszeni /versus/images/icons/grin.gif

19. GLC

GLC Well-Known Member

Zapodac to mozna pare flaszek /versus/images/icons/wink.gif Chociaz team battle tez hyhy

20. Kali

Kali Well-Known Member

Hehe:))). Wiem, ze Icek bardzo sie nastawia na odwiedziny - jak tylko jakos ta sesja sie ulozy, to zorganizuje sie spotkanie:). No i od razu przywiezie sie ta wodke z redakcji za opis:))). BTW: team battle Katowice VS Wroclaw- swietny pomysl, ale... kto u was doszedlby do pary (Jajo?).

Share This Page