1. Hey Guest, looking for Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown content? Rest assured that the game is identical to Virtua Fighter 5: Final Showdown so all current resources on here such as Command Lists with frame data, Combo Lists and the Wiki still apply. However, you can expect some VF5US specific changes to come soon!
    Dismiss Notice

[PL] Gracze z Polski

Discussion in 'Local Scene' started by GLC, Mar 28, 2002.

  1. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Albo Wroclaw vs Trzebnica /versus/images/icons/wink.gif
     
  2. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Kali...

    Spoko - ja+Veron, ty+Bartek, Mutti+Icek i mamy trzy malutkie druzyny. Verona wystawi sie na ciebie, to cie skapi ta swoja biedna PaJ /versus/images/icons/wink.gif
     
  3. OrotarioTangram

    OrotarioTangram New Member

    Re: Kali...

    Hej,hej ,hej.
    Olkuskie podziemie VF nadal siê rozwija. /versus/images/icons/smile.gif
    Nie gra³eœ ze mn¹ i z "Esiem " te¿ tote¿ daruj sobie stwierdzenia typu "leszczyki." !!!
    Co to znaczy "NIE CHC¥ siê uczyæ graæ" .My siê ca³y czas uczymy.

    P.s
    Na t¹ chwilê jestem lepszy od TIM16.

    Sk¹d wiesz ¿ê tim16 siê nie wycwani³?!!!
     
  4. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Przede wszystkim... polskie znaki won /versus/images/icons/smile.gif Jak Tim byl tutaj, to nawet nie musialem CHCIEC wygrac, wygrywalo sie samo :p Nie wmowisz mi, ze sie wycwanil grajac z ludzmi na swoim poziomie - niezly dowcip.
     
  5. Muttah

    Muttah Member

    Re: Kali...

    A ile bedzie stanowisk do grania? Bo jak jedno na tyle osob to moze byc troche malo. A co do srodkow odurzajacych, to po alkoholu ciezko sie gra, wiec mozna sie odwolac do tych zdrowszych i bardziej naturalnych /versus/images/icons/wink.gif
     
  6. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Mysle, ze stanowisk moze byc ze trzy... ja mam tylko TV /versus/images/icons/smile.gif Z konsolami pewnie nie bedzie problemu (I z arcade stickiem dla /me /versus/images/icons/wink.gif? Jeden TV Veron i Kali juz przywozili, trzeci moze pozycze od wspollokatorek...
     
  7. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Jeszcze ewentualnie moze byc Team Glogow - czyli Idol i Siusiak (uprasza sie nie wysmiewac z tego drugiego nicka! /versus/images/icons/wink.gif - ale oni raczej zadnego oporu nie stawia hehe.
     
  8. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Kali...

    Z arcade stickiem nie powinno byc problemow, z mojej strony dokladam tak jak ostatnio TV+PS2, Trzcina tez pewnie bedzie mogl wziac swoja konsole - czyli min. 2 stanowiska, tak jak ostatnio. A jezeli maja byc naturalne srodki odurzajace do spozycia po meczacych walkach, to nie ma bata - zabieram jeszcze Frequency oraz REZa i organizujemy chill out:)))
     
  9. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Hmmm, to ile osob by bylo? O_O
     
  10. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Kali...

    Mutti+Icek+Veron+Trzcina+ja-bez-siostry = 5. /versus/images/icons/laugh.gif
     
  11. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    OK.

    P.S. Bez siostry i bez siostry! No uparl sie /versus/images/icons/smile.gif Zabieraj siostre, wy sobie bedziecie grac, a ja bede z nia gadac /versus/images/icons/smile.gif
     
  12. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Kali...

    Co zabieraj, co zabieraj? /versus/images/icons/smile.gif . Oboje jestescie dorosli, macie ze soba kontakt, to sie umowcie:))). Ja moge ja samochodem zabrac:)
     
  13. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Ja moge ja samochodem zabrac:)

    No a o czym ja caly czas mowie?
     
  14. 40i4

    40i4 Well-Known Member

    PSN:
    mrxliiv
    XBL:
    xliiv360
    Re: Kali...

    Wypraszam sobie. Co znaczy "...byl niszczony. I to nie tylko w VF...". Z tego co pamiêtam to graliœmy tylko na vf, no i mo¿e na Dead or Alive ale tam ja wyszed³em z twarz¹ w konfrotacji z tob¹ i Bartkiem:p. Na jakiej podstawie twierdzisz ¿e nie chcemy siê uczyæ.
     
  15. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Zostales zniszczony w MvC2 przez Bartka, a on w to gral pierwszy raz /versus/images/icons/smile.gif Ze o tej strzelance nie wspomne /versus/images/icons/wink.gif
     
  16. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Kali...

    </font><blockquote><font class="small">In reply to:</font><hr />
    Ja moge ja samochodem zabrac:)

    No a o czym ja caly czas mowie?

    [/ QUOTE ]

    No to musisz ja tylko namowic na przyjazd /versus/images/icons/grin.gif
     
  17. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Juz namowiona!
     
  18. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Kali...

    No to o czym my tu jescze mowimy? Sprawa zalatwiona:)
     
  19. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    No i wreszcie mowisz z sensem...!
     
  20. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Kali...

    No popatrz - i to na zupelnie trzezwo /versus/images/icons/wink.gif . Aha - mam nadzieje, ze siostra o swoim wyrazniu checi na przyjazd juz wie? /versus/images/icons/smile.gif /versus/images/icons/smile.gif /versus/images/icons/smile.gif
     

Share This Page

  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice