1. Hey Guest, looking for Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown content? Rest assured that the game is identical to Virtua Fighter 5: Final Showdown so all current resources on here such as Command Lists with frame data, Combo Lists and the Wiki still apply. However, you can expect some VF5US specific changes to come soon!
    Dismiss Notice

[PL] Gracze z Polski

Discussion in 'Local Scene' started by GLC, Mar 28, 2002.

  1. Kokai

    Kokai New Member

    Re: Kali...

    ohayo /versus/images/icons/wink.gif
    gdzie to sie panowie umawiaja ? /versus/images/icons/cool.gif
     
  2. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    U mnie /versus/images/icons/smile.gif
     
  3. Kokai

    Kokai New Member

    Re: Kali...

    sa jeszcze wolne miejsca ? /versus/images/icons/wink.gif
    moge zrewanzowac sie 10 dniowa impreza we wrzesniu /versus/images/icons/smirk.gif
     
  4. GLC

    GLC Well-Known Member

    Re: Kali...

    Z wolnymi miejscami ciezka sprawa... ale w razie czego damy ci znac /versus/images/icons/smile.gif
     
  5. Kokai

    Kokai New Member

    Re: Kali...

    thx /versus/images/icons/smile.gif
    jak byscie szukali miejsca na wrzesien to zapraszam na pomorze. 28 sierpien - 8 wrzesien ma wolna chata i rowniez organizuje male party /versus/images/icons/cool.gif
     
  6. GLC

    GLC Well-Known Member

    Gathering

    Kali, to co robimy w koncu? Moze przyszly weekend? Zeby na gadaniu sie nie skonczylo /versus/images/icons/tongue.gif
     
  7. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Gathering

    W przyszly piatek jade do Katowic, w sobote chyba zas do Sopotu... Geez - wszystko by wypalilo teraz, ale sesja mi sie zwalila na glowe - mam kilka rzeczy do zalatwienia. Jednak za tydzien zaczynaja sie mi juz wakacje (i nie tylko mi) - wtedy bedzie mozna wszystko spokojnie zaplanowac nawet w tygodniu, jezeli bedzie tylko innym pasowalo:)
     
  8. Muttah

    Muttah Member

    Re: Gathering

    Kali - jedziesz do redakcji, czy w innych celach? Mialbys ewentualnie czas zagrac? Daj znac, bo ja juz jestem po wszystkich egzamach, jeszcze tylko jakies bzdety mi zostaly. No i faktycznie przydaloby sie ustalic jakas date, chociaz nie wiem czy ostatecznie bede jechal (ma dzisiaj u mnie wyladowac Xbox z Doa3, mniaaaam /versus/images/icons/grin.gif ) No w kazdym razie dajcie znac.
     
  9. Kali

    Kali Well-Known Member

    Re: Gathering

    Oj, Mutti - za pozno przeczytalem twoj wpis, bo siedze juz w redakcji, a za godzinke spadam na impreze... Jutro zas jade do Sopotu na Chrisa Liberatora. Ale wakacje juz sie zaczynaja, mozna na powaznie myslec o spotkaniu i organizowaniu party:)
     
  10. GLC

    GLC Well-Known Member

    Ogloszenie :p

    Niestety jakiekolwiek spotkania u mnie musimy sobie darowac... czemu? Bo przestaje grac w VF, z dniem dzisiejszym. Bylo milo. GLC logout.
     
  11. Kokai

    Kokai New Member

    Re: Ogloszenie :p

    przerzucasz sie na cos innego czy wogole konczysz grac ?
     
  12. Cephiros_VII

    Cephiros_VII Well-Known Member

    Re: Ogloszenie :p

    Poszukuje graczy VF4 z okolic Nowego Sacza
     
  13. m3x

    m3x Member

    Re: Ogloszenie

    Jestem jeszcze Ja - Max z Warszawy. Co prawda z VF4 mam ma³e do¶wiadczenie. Za to VF3 lub VF2 jestem nizly. W VF2 gram od 7-dmiu lat. VF4 jakos nie przypad³o mi do gustu, a poza tym nie mam PS2 /versus/images/icons/frown.gif(. Max
     
  14. Duke

    Duke Active Member

    Re: Ogloszenie

    Hello Polish VF players.

    I am half Norwigian and half Polish.
    I take this in english because i have forgotten much of my native tounge.
    I can speak and read something, but that is`t much.
    But I understand almost everything my family are saying to me,(In polish of course)

    Anyway, Im gonna travel to Poland this summer to visit my family. I gonna stay in a town named Kielce.
    But are there any VF players living near this arena, then i wonna have a couple of fights aganst you people.
    I gonna be in Poland from June to July or something.

    Later dudes
     
  15. Kapu

    Kapu Well-Known Member

    Re: Ogloszenie

    [ QUOTE ]
    Jestem jeszcze Ja - Max z Warszawy. Co prawda z VF4 mam ma³e do¶wiadczenie. Za to VF3 lub VF2 jestem nizly. W VF2 gram od 7-dmiu lat. VF4 jakos nie przypad³o mi do gustu, a poza tym nie mam PS2 (. Max


    [/ QUOTE ]
    hehe.. cze maxio. jak chcesz to wpadaj do mnie to ci dokopie w vf evo /versus/images/graemlins/grin.gif
     
  16. m3x

    m3x Member

    Re: Ogloszenie

    Nie wiem, czy my siê z namy? /versus/images/graemlins/smile.gif)
    Trenujesz VF4 Evo,a w VF2 jestes kiepas....

    /versus/images/graemlins/smile.gif))\
    Speak to you soon
    Bye
    Max
     
  17. Kapu

    Kapu Well-Known Member

    Re: Ogloszenie

    heh /versus/images/graemlins/grin.gif
    w vf2 niszcze cie jak chce, nawet z zamknietymi oczami. zreszta jak chcesz to jest saturn i mozemy sobie powalczyc. jak masz czas(i sie nie boisz:) to wpadaj /versus/images/graemlins/smirk.gif
     
  18. Liquid_Snake

    Liquid_Snake New Member

    Re: Ogloszenie

    Jakby ktos byl tutaj ze Szczecina to zapraszam na GG (1315951) albo na Tlen (liq@tlen.pl) moze zorganizuje sie jakis turniej czy poprostu potluczemy sie ;]
     
  19. Wacha

    Wacha Member

    Re: Ogloszenie

    Widze, ze temat umarl. Szkoda. Jestem troche za pozno. jak ktos jeszcze jest tym zainteresowany: gram jeffem i jestem z Kielc, ale studiuje w Lublinie wiec jestem dostepny w obu tych miastach (ale nie ma problemu - moge gdzies dojechac)
     
  20. ZSS

    ZSS Well-Known Member

     

    Just wanted to ask if there were any Polish VF fan sites or boards that would announce news and/or local events. So we could make a central European ring and stay in touch. Lately we've been contacted by the Austrian guys and we're participating on their tourneys (that are btw great). Thanks.
     

Share This Page

  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice