1. Hey Guest, looking for Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown content? Rest assured that the game is identical to Virtua Fighter 5: Final Showdown so all current resources on here such as Command Lists with frame data, Combo Lists and the Wiki still apply. However, you can expect some VF5US specific changes to come soon!
    Dismiss Notice

[PL] Kto nie gra w VF, ten brudas. Dobra?

Discussion in 'Local Scene' started by 40i4, Aug 7, 2005.

  1. Ninja_Turtle

    Ninja_Turtle Active Member

    Jak znajdziesz w Polsce Arcade z VF5 to koniecznie rob zdjecia!! Beda warte wiecej niz nagiego Billa Gatesa. Ja sie przestawiam na AC po okolo 13 latach grania we wszystko co popadnie, wiec znam twoj bol /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif Na razie idzie jak po gruzie przez co w ogole AC zadko uzywam, ale sie przemoge i zrobie sobie jakiegos pieknego dnia surowy trening w graniu AC i mam nadzieje ze przelamie jakos wszystkie trudnosci /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
     
  2. lotrzyna

    lotrzyna Well-Known Member

  3. Ninja_Turtle

    Ninja_Turtle Active Member

    Hmmmm, chyba i tak jest dalej niz u mnie. Wyglada fajnie. Ma to jedna zalete- z galka blizej przyciskow moze latwiej bedzie sie uczyc grania jedna reka (to jest szpan!) /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
     
  4. GLC

    GLC Well-Known Member

    Yo, kupilem sobie sticka VSHG i bede sprzedawal HRAPa 3... Ktos chce? Jakby co, to zaoferujcie jakas cene. Stick jest nowy.
     
  5. 40i4

    40i4 Well-Known Member

    PSN:
    mrxliiv
    XBL:
    xliiv360
    Jo chce, ale marzy mi sie go poprobowac zmyslami przed zakupem, w szczegolnosci dotyk /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
    da rade?
     
  6. GLC

    GLC Well-Known Member

    Jesli nadal wpadasz 31.03 i nie puszcze go do tego czasu, to da rade... /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
     
  7. 40i4

    40i4 Well-Known Member

    PSN:
    mrxliiv
    XBL:
    xliiv360
    no, to dajemy rade... /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
     
  8. lotrzyna

    lotrzyna Well-Known Member

    Ja tez chce :p Licytacja ?;)
     
  9. GLC

    GLC Well-Known Member

    To rzuccie na PM jakies ceny. /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
     
  10. 40i4

    40i4 Well-Known Member

    PSN:
    mrxliiv
    XBL:
    xliiv360
    ja nie rzuce ceny dopoki nie rzuce oka na przedmiot...
    chyba nie musze sie tlumaczyc? /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
    zreszta nawet nie wiem ile to moze kosztawac ;P
     
  11. lotrzyna

    lotrzyna Well-Known Member

    No to daj cene wywolawcza i zrobimy publiczna licytacje tak na PM to kicha IMO
     
  12. GLC

    GLC Well-Known Member

    Wiecie, ja sie nie bede zabijac, zeby akurat wam sprzedac. /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif Mam kupca z Wroclawia za cene, ktora mi odpowiada - odpadloby mi czekanie (ew. wysylanie). Wiec jak tam chcecie, cena na PM i sie moze dogadamy. Tyle z mojej strony. /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

    A IMO nie kicha. /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif Tak przy okazji - prawdopodobnie bede miec dwa VSHG, wiec moze i jeden z nich bedzie na sprzedaz.
     
  13. lotrzyna

    lotrzyna Well-Known Member

    No to sprzedawaj do wrocka - zanim sie zalatwi formalnosci z sama plata to i tak minie sporo czasu.

    TO JA KUPUJE TEGO VSHG !!! ale zeby nie byl z serii tych zwalonych /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
     
  14. GLC

    GLC Well-Known Member

    Co sie tak napalil. /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif Moze 40i4 bedzie chcial VSHG?
     
  15. Ninja_Turtle

    Ninja_Turtle Active Member

    Tak sie smialismy a mi sie tym japonskim podchwytem calkiem niezle gra... Nie mowiac o tym ze wciaz najlepiej gra mi sie na padzie :p
     
  16. 40i4

    40i4 Well-Known Member

    PSN:
    mrxliiv
    XBL:
    xliiv360
    widzialem recke w 'PSX Extreme' VF5, giera otrzymala ocene 9.

    calkiem, calkiem... /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

    interesuje mnie czy ktos moze ja czytal i da sie naciagnac na opis wrazen z czytania? /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

    sam nie wydam kasy na gazetke, a nie planuje szybko wizyty w czytelniach /forums/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
     
  17. Ninja_Turtle

    Ninja_Turtle Active Member

    Wiem ze dali 8 za grafe (no myslalem ze zasluguje na 9) i napisali ze dopiero teraz zaczyna sie nowa era bijatyk, i VF5 ustawia poprzeczke do ktorej beda konkurowac nowe czesci pozostalych serii czy jakos tak. Nie wiem, bo sam tylko rzucilem okiem na te recenzje wiec o kant dupy potluc moj opis wrazen z czytania ;]
     
  18. lotrzyna

    lotrzyna Well-Known Member

    No wiec gra juz ktos ?
     
  19. Machel9999

    Machel9999 New Member

    Graty za nazwe tematu...Witam, tak ja juz gram. Narazie jestem po pierwszej sesji z MuttÄ…, pogramy cos wiecej to opisze wstepne wrazenia.
     
  20. lotrzyna

    lotrzyna Well-Known Member

    Jaka wersje gry macie - EUR?
    Jesli tak to czy dziala w 60hz na SDTV?
     

Share This Page

  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice